DENİZLİ'DE BİR KİŞİ UYUŞTURUCU TİCARETİ SUÇUNDAN TUTUKLANDI

Denizli'de bir kişi, uyuşturucu ticareti yaptığı iddiasıyla tutuklandı.

DENİZLİLİ ÇİFTÇİLERE UYARI 4 GÜN DON VAR

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, bugünden itibaren 4 gün boyunca Denizli ili genelinde zirai don beklendiğini belirtti.

PAMUKKALE BELEDİYESİ KAR MESAİSİNDE

Tüm ülkede olduğu gibi ilçemizde de etkili olan kar yağışının olumsuz etkilerini en aza indirmek için Pamukkale Belediyesi ekipleri aralıksız çalışmaya devam ediyor.

DENİZLİ ANTALYA YOLUNDA UZUN KUYRUKLAR OLUŞTU

Denizli’de son günlerde etkili olan kar yağışının ardından Denizli Antalya karayoluna zincirsiz ve kar lastiksiz gelen sürücüler uzun araç kuyruğu oluşturdu.

DENİZLİ'DE ENGELLİ VE HAMİLELERE 1 GÜN İDARİ İZİN

Denizli'de karında yağmasıyla artan olumsuz hava şartları nedeniyle kamuda çalışan engelli ve hamilelerin, yarın idari izinli sayılmalarına karar verildi.

BÜYÜKŞEHİR SOKAK HAYVANLARINI UNUTMADI

Denizli genelinde kar yağışının etkili olduğu bugünlerde, Denizli Büyükşehir Belediyesi ekipleri il genelinde karla mücadele çalışmalarını sürdürürken, sokak hayvanlarını da unutmuyor.

KARLA MÜCADELEDE 300 KİŞİLİK EKİP 24 SAATTİR MESAİDE

Beklenen kar yağışına karşı 150 araç 300 kişilik ekiple teyakkuz halinde bekleyen Denizli Büyükşehir Belediyesi ekipleri kar yağışına jet hızında müdahale etti.

SOĞUKLARDA PEKMEZ SATIŞLARI ARTTI

Sağlığımıza sayısız faydaları olan ve enerji verici özelliğiyle kış aylarında daha fazla tüketilen pekmez, hava sıcaklığının eksi derecelere düşüğü son günlerde daha fazla ilgi görmeye....

YOLCU OTOBÜSÜ DEVRİLDİ: 3 ÖLÜ 9 YARALI

İstanbul’a bağlı Beykoz ilçesinde Kuzey Marmara Otoyolu Reşadiye mevkiinde 8.30'da Pamukkale Turizm'e ait yolcu otobüsü şarampole yuvarlandı.

DENİZLİ ANTALYA YOLUNDA TRAFİKTE KAR ENGELİ

Denizli’de etkili olan yoğun kar yağışının ardından Antalya karayolu, zincirsiz ve kar lastiği olmayan araçlara kapatıldı. Sürücülere zor anlar yaşatan kar yağışı, beraberinde ise kazaları....