MİLLETVEKİLİ SANCAR'IN ŞANTAJ VE TEHDİT ŞİKAYETİ ÜZERİNE 1....

CHP'den istifa eden Denizli Milletvekili Haşim Teoman Sancar'ın şikayeti üzerine 1 kişi gözaltına alındı. Sancar, partisinden istifa ettikten sonra yaptığı açıklamada şantaj ve tehdide maruz....

DENİZLİ’DE APARTLARA VE ARAÇ KİRALAMA FİRMALARINA CEZA

Denizli’de 22 – 28 Şubat tarihleri arasında Emniyet Müdürlüğü tarafından apartlara denetim gerçekleştirildi. Kurallara uymayan apart sahiplerine ceza kesildi.

PANDEMİ KURALLARINA UYMAYAN 43 KİŞİYE 38 BİN 700....

Denizli'de, son bir hafta içerisinde korona virüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafe ve maske kurallarını ihlal eden 43 vatandaşa 38 bin 700 TL ceza kesildi.

SIDIKA AYDIN: "GELECEK İÇİN ÖNCE KADIN ÖRGÜTLÜ MÜCADELE....

Memur-Sen Kadınlar Komisyonu Başkanı Sıdıka Aydın, Denizli’de kadın çalışanlar ile buluştu.

SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINA UYMAYAN 256 KİŞİYE 234 BİN....

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan denetimlerde, sokağa çıkma kısıtlamasında kurallara uymayan 256 kişiye toplam 234 bin 900 TL cezai işlem uygulandı.

DENİZLİ’DE TARİHİ ESER OPERASYONU

Denizli’de tarihi eser kaçakçılığı yaptığı öne sürülen 5 kişi yakalandı. Roma İslami ve Bizans dönemine ait olduğu anlaşılan üzerinde çeşitli figür ve yazıların bulunduğu toplam....

DENİZLİ’DE FUHUŞ OPERASYONU!

Denizli’de fuhuş yapan şahıslara ve bir evi umuma açık yer haline getiren şahıslara ceza kesildi.

DENİZLİ’DE SON 1 HAFTADA 1’İ ÖLÜMLÜ 98 TRAFİK....

Denizli'de geçtiğimiz son bir hafta içerisinde 54’ü maddi hasarlı, 43’ü yaralanmalı ve 1’i ölümlü olmak üzere toplam 98 ayrı trafik kazası meydana geldiği belirtildi.

DENİZLİ’DE TARİHİ ESER OPERASYONU!

Denizli’de Tarihi Eser Kaçakçılığı yaptığı öne sürülen 5 kişi yakalandı. Roma İslami ve Bizans dönemine ait olduğu anlaşılan üzerinde çeşitli figür ve yazıların bulunduğu toplam....

DENİZLİ'DE ELEKTRONİK SİGARA OPERASYONU!

Denizli Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından 4 ayrı operasyonda 4 kişi yakalandı. Çok sayıda elektronik sigara ve elektronik sigara likiti ile kaçak ürün ele geçirildi.