PAMUKKALE BELEDİYESİ KAR MESAİSİNDE

Tüm ülkemizi olduğu gibi ilçemizde de etkili olan kar yağışının olumsuz etkilerini en aza indirmek için Pamukkale Belediyesi ekipleri aralıksız çalışmaya devam ediyor.

İDARİ İZİN AÇIKLAMASI GELDİ

Türkiye’yi etkisi altına alan, Denizli’de de etkisini sürdüren kar yağışı ve olumsuz hava nedeniyle kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan hamileler ile engelli personeller 24 Ocak....

DENİZLİ, HER HALİYLE GÜZEL!

Denizli Büyükşehir Belediyesi ekipleri kar yağışına karşı vatandaşların herhangi bir olumsuzluk yaşamaması için çalışmalarını sürdürürken, beyaz örtü Büyükşehir parklarında kartpostallık manzaralar oluşturdu.

BÜYÜKŞEHİR CAN DOSTLARI DA UNUTMADI

Denizli Büyükşehir Belediyesi ekipleri il genelinde karla mücadele çalışmalarını sürdürürken, sokak hayvanlarını da unutmuyor.

BÜYÜKŞEHİR'DEN KAR YAĞIŞINA JET MÜDAHALE

Beklenen kar yağışına karşı 150 araç 300 ekiple teyakkuz halinde bekleyen Denizli Büyükşehir Belediyesi ekipleri kar yağışına jet hızında müdahale etti. Kar yağışına karşı tüm....

DENİZLİ'DE ŞÜPHELİ ÖLÜM!

Denizli’de yaşayan evli bir çocuk annesi 25 yaşındaki genç kadın evinin önünde ölü bulundu. Genç kadının ölümü ise şüpheli bulundu.

KARDA YOLDAN ÇIKAN YOLCU MİNİBÜSÜ ŞARAMPOLE YUVARLANDI: 2....

Denizli’nin Serinhisar ilçesinde kar yağışının etkisiyle kontrolden çıkan yolcu minibüsünün şarampole yuvarlanması sonucu iki kişi yaralandı.

KARNE ŞENLİĞİNE YOĞUN İLGİ

Merkezefendi Belediyesi, 2021-2022 eğitim öğretim döneminin yarıyılını tamamlayarak karnelerini alan minik öğrenciler için ‘Yarıyıl Karne Şenliği’ düzenledi. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan da şenliğe katılarak....

KARIN TADINI GÖNÜLLERİNCE ÇIKARDILAR

Denizli’de akşam saatlerinde etkili olan kar yağışının ardından vatandaşlar sokağa döküldü. Kartopu oynayan vatandaşlar kendi imkânları ile kızağa çevirdikleri poşetlerle gönüllerinde eğlendiler.

MERKEZEFENDİ’DE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Merkezefendi Belediyesi, alt yapısı tamamlanan Merkezefendi Mahallesi’ndeki üst yapı çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.