basinhavuzu

Basın Havuzu'nu kişiselleştirin

Basinhavuzu.com., daha kolay ve hızlı haberleri okuyabilmek amacıyla geliştirilmiştir. Basinhavuzu.com ile site site dolaşmadan, tek sayfada kentin popüler internet haber sitelerinin haberlerini görebilir, ilginizi çeken haberi de tıklayarak kaynağından okuyabilirsiniz.

İLERİ RSS SİSTEMİ

Basinhavuzu.com'un temeli, yayıncı kuruluşların RSS (Realy Simple Syndication) sistemine dayanır. Basinhavuzu.com tetikleyicileri, belirli aralıklarla sitelerin RSS sistemini ziyaret ederek son haberlerini önyüze getirir. Basinhavuzu.com'da yayınlanan haberler, sitelerdeki yayınlama saatlerina göre yeniden eskiye doğru sıralanır.

KİŞİSELLEŞTİRİN

Basinhavuzu.com'un önyüzünde, sadece ilginizi çeken siteleri görebilirsiniz. Bunu yapmak için siteye üye olmanız yeterlidir. "Üye ol" bölümünden üye olduktan sonra görmek istediğiniz siteleri seçerek, önyüzde sadece onları görürsünüz.

HABER SİTEMİ HAVUZA NASIL DAHİL EDERİM?

Haber sitenizi Basinhavuzu.com sistemine dahil edebilmeniz için, info@basinhavuzu.com adresine sitenizin linkini göndermeniz yeterlidir. Editörlerimizin sitenizi hem teknik hem de içerik açısından incelemesinin ardından, uygun görülmesi halinde havuza dahil edilir.