DENİZLİ EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİ

Ev taşıma konusunda alanında uzman Denizli evden eve nakliyat firmaları ile çalışabilir ve taşınma sürecindeki stresinizi en aza indirebilirsiniz.

ÇAMELİ'DE ORMAN YANGINI

Denizli Çameli İlçesi'nde zirvede başlayan orman yangını söndürülmeye çalışılıyor. Ekipler havadan müdahale ederken karadan ulaşım sağlanamadığı belirtildi.

YETENEK TARAMASI DEVAM EDİYOR

Türk Sporunun altyapı projesi olan Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesinde ikinci aşama çalışmaları devam ediyor. İlk aşamayı geçen 496 öğrenci Denizli’nin farklı noktalarında....

TEMEL TÖRENLE ATILDI

Buldan 1 Nolu Dokumacılar Kooperatifine ait Pazaryerindeki arsaya Büyük Selçuklu İnşaat tarafından yapılacak kat karşılığı inşaatın temel atma töreni yoğun kalabalıkla kurban kesilerek gerçekleşti.

BU GÜNLER BİRLİK OLMA GÜNÜDÜR

Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, son günlerde ülkemize dönük olarak yurt dışı kaynaklı ekonomik saldırılara karşı bu zor günlerde birlik olarak bu zorlu süreci....

TANSİYON, DİYABET VE BÖBREK HASTALARI DİKKAT

Denizli İl Sağlık Müdürlüğü Diyetisyeni Tuba Sözer kurban bayramında dengeli beslenmenin ve et tüketiminde aşırıya kaçınmanın bir takım sorunları beraberinde getirebileceğini belirterek, bayramda nasıl beslenilmesi....

PAÜ TÜRKİYE'NİN PARLAYAN YILDIZI OLMA YOLUNDA

Pamukkale Üniversitesi Plastik ve Estetik Cerrahi Kliniği ekibi başarılı bir operasyonla kalça kemiğinden çene yaparak hastayı sağlığına kavuşturdular.

MOTOSİKLET KAZASINDA 17 YAŞINDAKİ GENÇ AĞIR YARALANDI

Denizli’nin Tavas ilçesi Uzunpınar Mahallesinde meydana gelen trafik kazasında motosiklet ile otomobile çarpıştı. Kazada motosiklet sürücüsü 17 yaşındaki genç ağır yaralandı.