PAÜ’DE HAKAN MENGÜÇ GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ

Pamukkale Üniversitesi Sağlık Kültür Spor Daire Başkanlığı’na bağlı Pamukkale Gençlik Topluluğu gerçekleştirdiği ilk etkinliğinde,Sufi Yazar Neyzen Hakan Mengüç’ü PAÜ’lü gençlerle buluşturdu.

NECİP FİLİZ AF KONUSU İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

“2 Ayrı Parti olarak farklı düşündüğümüz konular olsada Cumhur İttifakı Milletimizin eseridir, yerel seçimlerde ise kendi adaylarımızla sahalardayız ” diyen AK Parti Denizli İl Başkanı....

DOLANDIRICILARIN BU YÖNTEMİNE SAKIN KANMAYIN!

Denizli'de kendisini art niyetli kişiler tarafından telefondan Denizli Valisi, Vali Yardımcısı, Özel Kalem Müdürünün adlarını kullanarak dolandırma yöntemlerini kullanan şahıslara kanmamaları için Denizli Valiliği açıklamada....

ALATAY TESCİLLENDİ

Pamukkale Üniversitesi Mühendislik ve Teknoloji Fakültesi’nin yüzde yüz yerli TÜBİTAK ödüllü ALATAY Elektromobil aracı, Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillendi.

ŞAHİN TİN, GÜNDEMİN SICAK KONULARINI DEĞERLENDİRDİ

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, bugün MHP Lideri Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan gelen açıklamalara ilişkin değerlendirmeler yaptı.

YOUTUBER-YAZAR BAŞAK KABLAN PAÜ'DE

Pamukkale Üniversitesi Ateş Böceği Topluluğu’nun yeni formatı olan ‘Bi Kahve Sohbeti’nin konuğu Youtuber-Yazar Başak Kablan oldu.

AB BÜYÜKELÇİLERİ LAODİKEİA ANTİK KENTİNİ GEZDİ

AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Christian Berger ve beraberindeki heyet, antik kentteki Laodikeia Kilisesi'ni ziyaret etti. Heyet ayrıca teleferikle Bağbaşı Yaylası'na çıktı.

MUTLULUĞUN ADRESİ: DOWN KAFE

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve Türkiye'de bir çok şehre örnek olan down sendromlu gençlerin çalıştığı, “Denizli Büyükşehir Belediyesi Down Kafe” Denizlililerin vazgeçilmez adresi....

DENİZLİ'DE FETÖ ZANLISI İŞ ADAMINA TUTUKLAMA 

Denizli'de, Fetullahçı Terör Örgütü'ne yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan iş adamı çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.