GÖZALTINA ALINAN 22 KİŞİDEN 14'Ü TUTUKLANDI

(AA) - Denizli'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan 22 zanlıdan 14'ü tutuklandı.

AKP EKSİLDİ, CHP ARTTI

Denizli’de geçtiğimiz günlerde AK Parti’den ve Belediye Meclis üyeliği görevinden istifa eden Mehmet Ali Yılmaz’ın yerine, yedek listesinde ilk sırada bulunan CHP’li Osman Bartal geldi.....

ERDOĞAN, İLÇE BAŞKANLARINI TOPLAYACAK

Cumhurbaşkanı, AK Parti Recep Tayyip Erdoğan’ın Denizli programı dahilinde belediye başkanları ile özel bir toplantı yapacağı öğrenildi.

DESTEK İÇİN İSTİFA ETMİŞLER!

Cumhuriyet Halk Partisi Buldan İlçe Örgütünden geçtiğimiz günlerde istifa eden yönetim kurulu üyeleri bir basın açıklaması yaptı. Basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi.

DENİZLİ'DE YARIN BU YOLLARA DİKKAT!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yarın Denizli’ye geliyor. 15 Temmuz Delikliçınar Meydanı’nda halka hitap edecek ve toplu açılış yapacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gelişi nedeniyle bazı yollar....

ERDOĞAN AÇIKLAMAYI ERTELEDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yarın gerçekleştireceği Denizli ziyaretinde ilçe belediye başkan adaylarını açıklayacaktı. Aday açıklama programı ise cumhurbaşkanın listesinden çıkartıldı.

YILDIZ, KÜLTÜR SANAT VE BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Aday Adayı Sabri Yıldız düzenlenen toplantıda kültür sanat ve yerel yönetim anlayışını anlattı.

AA'NIN "YILIN FOTOĞRAFLARI" OYLAMASI İŞÇİLER YAPTI

Denizli'de tekstil fabrikasında çalışan kadın işçiler, Anadolu Ajansının "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı

PAÜ'DEN TEKSTİL İÇİN TÜBİTAK DESTEKLİ PROJE

Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Tekstil Mühendisliği Bölümü Öğretim Görevlisi Ayşe Özkal’ın yürütücülüğünü üstlendiği TÜBİTAK destekli ‘‘Denizli’de Tekstil Kültür ve STEAM ile Harmanlanıyor’’ adlı proje ile....

GİRİŞ-ÇIKIŞLARDA SIKI DENETİM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyareti öncesinde şehrin giriş-çıkışlarında denetimler had safhaya ulaştı.