BELEDİYE OTOBÜSÜ İLE KAMYON ÇARPIŞTI, HAMİLE KADIN YARALANDI

Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde kamyonla halk otobüsünün çarpışması sonucu 3 aylık hamile kadın yaralandı.

BULDAN’DA YAVRU KUŞLAR YUVALARINA KAVUŞTU

Buldan’da çocukların duyarlılığı 4 yavru kuşu hayatta tuttu. Yuvalarından düşen kuşlar için itfaiye seferber oldu, çocukların mutluluğu görülmeye değerdi.

BESLENME DOSTU OKULLARA SERTİFİKALARI VERİLDİ

Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığının ortaklaşa yürüttüğü “Beyaz Bayrak” ve “Beslenme Dostu Okul” projeleri kapsamasında başarılı olan okullara sertifikaları verildi.

GİZEM KURTULMUŞ KIZ ARKADAŞININ EVİNDE BULUNDU

Geçtiğimiz hafta Salı günü evinden ayrılan ve hem ailesi hem de polis tarafından her yerde aranan Gizem Kurtulmuş’tan sevindirici haber geldi. Gizem, arkadaşının evinde bulundu.

HONAZ BELEDİYESİ’NE T.C. GELDİ

Honaz Belediye Başkanlığı’na seçilen CHP’li Yüksel Kepenek, seçim sonrası verdiği sözü tuttu, ilk icraatı Honaz Belediyesi’ne T.C.ye getirdi. Belediye binasına T.C. ibaresi eklendi.

AK PARTİ DENİZLİ’DE İSTANBUL SEÇİMLERİ İÇİN İKNA TİMLERİ....

AK Parti İstanbul seçimleri için Denizli’de ikna timleri kurdu. Partinin hedefinde İstanbul’da yaşayan Denizlililer ile Denizli’de yaşayıp İstanbul’da sandığa gidecek seçmenler var. İstanbul’daki Denizlililere vekiller....

50 YIL SONRA KALE’DE AYNI SIRALARDA BULUŞTULAR

Kale Ortaokulu’ndan 50 yıl önce mezun olan yaklaşık 70 kişi ve öğretmenleri, sosyal medyada organize olup yaşadıkları şehirlerden ilçeye gelerek hasret giderdi.

BÜYÜKŞEHİR’İN YIL SONU KONSERLERİ BİR HAFTA ERTELENDİ

Denizli Büyükşehir Belediye'nin daha önce 17 Haziran'da başlayacağını duyurduğu yıl sonu konserleri, hava muhalefeti nedeniyle 24 Haziran'a ertelendi.

PAÜ’DE AYAKTA KEMOTERAPİ ÜNİTESİ AÇILIYOR

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nde yeni açılacak olan ayakta kemoterapi ünitesi çalışmalarında son aşamaya gelindi.