TRAKTÖRÜN ALTINDA KALAN BEBEK ÖLDÜ

Tavas’ta, traktörün altında kalan bebek yaşamını yitirdi.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA HAKARET ETTİ, GAZETEYE İLAN VEREREK ÖZÜR....

Tedavi olmak için gittiği hastanede sağlık çalışanlarına hakaret eden hasta, hakarete uğrayan çalışanların talebi, arabulucu kararıyla gazeteye özür ilanı verdi.

DİKKAT! ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA DA AŞIRI SICAK VAR

Meteoroloji’den Denizli’ye kötü haber. Kent, Ağustos ayının son haftasını da aşırı sıcakların etkisinde geçirecek. Uzmanlar, mecbur kalmadıkça dışarı çıkılmaması uyarısı yaptı.

YOL TESTİ YAPAN OTOBÜSTE YANGIN ÇIKTI

Bakımı yapıldıktan sonra yol testine çıkan otobüste seyir halinde yangın çıktı. Motor bölümünde başlayan yangın sırasında otobüste yolcuların bulunmaması büyük şanstı.

30 AĞUSTOS’TA MERKEZEFENDİ’DE MELEK MOSSO RÜZGARI ESECEK

Merkezefendi Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yıldönümünü coşku ile kutlamaya hazırlanıyor. Merkezefendi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan etkinlikte son zamanlarda yükselen performansı ile dikkat çeken....

DENİZLİ CHP’DEN KADIN CİNAYETLERİNE ORTAK TEPKİ

Boşandığı eşi tarafından 10 yaşındaki kızının gözleri önünde öldürülen Emine Bulut cinayetine tepkiler sürüyor. CHP Kadın Kolları tarafından düzenlenen toplantıda, vahşet kınandı, kadın cinayetlerinin son....

2019-2020 DÖNEMİ UMRE KAYITLARI BAŞLADI

Umreye gitmeye hazırlananlar için 2019-2020 yılı 1. dönem kayıtları başladı.

KAZA KURBANI GENÇ TEKSTİLCİNİN EHLİYETİNE 2028’E KADAR EL....

Çevre Yolu’nda kamyona arkadan çarpan ve olay yerinde hayatını kaybeden tekstilci Ramazan Selim Alkış’ın ehliyetine, alkollü ve tehlikeli araç kullandığı için 2028’e kadar el konduğu....

RUS ÇOCUĞUN BABASI DEHŞET ANLARINI ANLATTI

Muğla'nın Bodrum ilçesindeki bir otelin yüzme havuzunda boğulma tehlikesi geçiren ve Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastanesi’nde tedavisi süren 12 yaşındaki Alisa Adamova'nın babası dehşet anlarını anlattı.

ANKARA YOLU’NDA KAZA. GENÇ TEKSTİLCİ KAZA KURBANI

Denizli-Ankara Karayolu’nda feci kaza. Park halindeki kamyona arkadan çarpan genç tekstilci olay yerinde hayatını kaybetti.