PAÜ HASTANESİ ESTETİK CERRAHLARI KALÇA KEMİĞİNDEN ÇENE YAPTI

Pamukkale Üniversitesi Plastik ve Estetik Cerrahi Kliniği ekibi iki ay önce silahla yüzünden yaralanan Mehmet Türken’in kalçasından aldığı kemik ve doku ile yeni bir çene....

DENİZLİSPOR'DA BAŞKAN ÜSTEK UMUTLU

SPOR Toto 1. Lig'in ilk haftasında evinde Gazişehir Gaziantep'e tek golle boyun eğen Denizlispor'da Başkan Mustafa Üstek, camiaya sağduyu mesajları verdi.

DENİZLİ’DEKİ KONUT SATIŞLARI YÜZDE 7,6 ARTTI

Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) verilerine göre, Denizli’deki konut satışları yüzde 7,6 arttı. Temmuz’da Denizli’de bin 461 konut satıldı.

BÜYÜKŞEHİR İLE TARİHİ DEĞERLER AYAĞA KALKIYOR

Denizli Büyükşehir Belediyesi Koruma Uygulama Denetim Bürosu (KUDEB), yok olmaya yüz tutan Buldan ilçesindeki Tarakçı Evi’ni de restore ederek tarihi bir değeri daha ayağa kaldırdı.

KOÇUN TOSTUĞU YAŞLI ADAM HAYATINI KAYBETTİ

Buldan’da kurbanlık koçun tostuğu 75 yaşındaki Ali Erdoğan, hastanede yaşamını yitirdi.

TAKLA ATTI, ALEV TOPUNA DÖNDÜ

Çivril’de takla atan otomobil alev aldı, sürücü ve eşi yaralı olarak çıkarıldıktan hemen sonra otomobil alev topuna döndü.

GENÇ FİDANLARIN BULUNDUĞU ORMANDA 5 DEKARLIK ALAN YANDI

Akköy’de genç fidanların bulunduğu ormanlık alanda çıkan yangında, 5 dekarlık alan yanarak zarar gördü.

ERDOĞAN: ÇALIŞIP ÜRETEREK, İSTİHDAM VE İHRACATIMIZI ARTIRMALIYIZ

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, son dönemde dövizde yaşanan hareketliliği değerlendirdi. “Türkiyemiz, üretim ve istihdamı teşvik eden, ihracatçısının önünü açan bir ekonomi modeliyle....

SICAKTAN BUNALIP, KANYONA KOŞTULAR

Bir grup doğasever, kent merkezinde sıcaktan bunalınca soluğu Zeytinköy Kanyonu'nda aldı. Kanyonun serin havasında sular içinde tehlikeli kayalıklar ve şelalelerden geçen doğaseverler, hem serinledi hem....

TETİĞİNE YANLIŞLIKLA DOKUNDUĞU TÜFEĞİN ATEŞ ALMASIYLA ÖLDÜ

Çiftçi Erkan Alakoyuncu (39), tetiğine yanlışlıkla dokunduğu av tüfeğinin ateş alması sonucu göğsünden vurularak, yaşamını yitirdi.