YASADIŞI KUMAR OYNAYAN 23 KİŞİYE 100 BİN LİRA....

Denizli’de 23 kişiye İl Hıfzısıhha Meclisi’nin koronavirüsten korunma kararlarına uymamak ve kumar oynamaktan yaklaşık 100 bin lira ceza kesildi. Bir derneğe operasyon düzenleyen polis, içeridekilerin....

BÜYÜKŞEHİR'DEN AİLE SAĞLIK MERKEZLERİNE KORUYUCU SET

Denizli Büyükşehir Belediyesi, koronavirüsle mücadele kapsamında Aile Sağlığı Merkezlerindeki sağlık çalışanlarına içerisinde maske, eldiven, kağıt havlu ve dezenfektanın bulunduğu koruyucu sağlık ve hijyen seti verdi.

DTO’DAN ÖZEL HAZIRLANMIŞ UYARI YAZLARI

Denizli Ticaret Odası, koronavirüs salgını dolayısıyla, vatandaşa fiziksel mesafesini koruması gerektiğini hatırlatmak amacıyla, süper marketlere “özel hazırlanmış uyarı yazıları” dağıttı.

ACIPAYAM’DA KARANTİNA ÖNLEMLERİ SÜRÜYOR

Acıpayam’da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında bu gece itibariyle başlayan karantina dolayısıyla polis ekipleri ilçe giriş ve çıkışlarında denetim yapıyor.

BÜYÜKŞEHİR'DEN KORONAVİRÜSE KARŞI SIKI TEDBİRLER

Denizli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların yoğun olarak kullandığı İstiklal Caddesi ile şehirlerarası otobüs terminalini baştan aşağı yıkayarak dezenfekte etti.

62 YAŞINDAKİ KADIN KORONAVİRÜSTEN HAYATINI KAYBETTİ

Denizli’de koronavirüs kaynaklı resmi olmayan kayıtlara göre 6’ncı ölüm vakası gerçekleşti. 62 yaşındaki kadın tedavi gördüğü hastanede kurtarılamadı.

DENİZLİ'DE KORONAVİRÜS BİR CAN DAHA ALDI

Denizli’de de hızla yayılan koronavirüs can almaya devam ediyor. Pamukkale’nin Cankurtaran Mahallesi’nde 84 yaşında adı açıklanmayan kadın koronavirüs teşhisiyle kaldırıldığı hastanede can verdi.

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NDAN SOKAK HAYVANLARI İÇİN GENELGE

Koronavirüs salgınının önüne geçmek için alınan tedbirlerin yanı sıra, farklı önlemler de alınıyor. İçişleri Bakanlığı’nca valiliklere gönderilen genelge de sokak hayvanları da unutulmadı. 81 ilde....

PAMUKKALE BELEDİYESİ PAZAR YERLERİNDE MASKE DAĞITTI

Koronavirüs ile mücadele konusunda önemli çalışmalara imza atan Pamukkale Belediyesi, pazarlara alış veriş için gelen vatandaşlara maske dağıttı. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Halkımızın sağlığını....

ACIPAYAM’A GİRİŞ VE ÇIKIŞLARI 15 GÜN KAPATILDI

Acıpayam İlçe Hıfzıssıhha Meclisi, koronavirüs yayılımını engellemek amacıyla ilçeye giriş çıkışları 15 gün süreyle kapattı. İzinli araçlar ile anayolu kullanarak transit geçiş yapanların dışındakilere izin....