KAMYONETTEKİ MANDALİNALAR YOLA DÖKÜLDÜ, TRAFİK DURDU

Denizli'de bir kamyonetten düşen onlarca kasadan yola saçılan mandalinalar, trafiğin 1 saat süre ile kapanmasına neden oldu. Sağlam mandalinaların toplanıp, belediye ekiplerinin temizlik yapmasının ardından....

SOBADAN SIZAN GAZDAN ZEHİRLENEN ANNE VE YATALAK OĞLU....

Sevindik’te, evdeki kömür sobasından sızan karbonmonoksitten zehirlenen Emine Arık (78) ile yatalak oğlu Özgür Arık (41), kaldırıldığı hastanede tedaviye alındı.

BULDAN BEZİNİN TEKNOLOJİYLE BULUŞMASINA TÜBİTAK DESTEĞİ

Pamukkale Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümü Öğretim Görevlisi Ayşe Özkal’ın yürütücülüğünü üstlendiği TÜBİTAK destekli proje ile geleneksel Buldan bezi teknoloji ile buluşacak.

DEGİAD BAŞKANI URHAN: OTOYOLUN EN KISA SÜREDE YAPILMASINI....

Denizli Genç İşadamları Derneği (DEGİAD) Başkanı Hakan Urhan, ihalesi yapılıp değerlendirme süreci devam eden Denizli-Aydın otoyolunun bir an önce bitirilmesini istedi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, YARIN DENİZLİ'DE

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, nikah törenine katılmak, AK Parti'nin ilçe adaylarını tanıtmak ve toplu açılışlar yapmak üzere yarın Denizli'ye gelecek.

TAVAS’A MİLLET KIRAATHANESİ

Tavas’a öğrenci ve vatandaşların faydalanması için “Çay doldur, kitap seç ve hayatı sessize al” sloganıyla Millet Kıraathanesi açıldı.

HZ. MEVLAN’NIN DÜĞÜN GECESİNE DAVETLİSİNİZ

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Mevlana Celaleddin Rumi'nin Hakk’a vuslatı Şeb-i Arus’un (düğün gecesi) 745. yıldönümü dolayısıyla anma programı düzenleyecek. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 17....

OTOBÜSLER CUMARTESİ YARIM GÜN ÜCRETSİZ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Denizli’de katılacağı toplu açılış töreni dolayısıyla 15 Aralık 2018 Cumartesi günü Denizli Büyükşehir Belediye otobüsleri saat 12:00’den itibaren ücretsiz olacak.

DEVECİOĞLU: HONAZ TÜNELİNİN YÜZDE 80’İ TAMAM

Denizli’nin turizm kapısı Antalya yoluna bağlayacak olan 5 bin 500 metrelik Honaz tünelinde çalışmalar sürüyor. Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, inşaatı gezip, “Sıklıkla ziyaret ediyoruz”....

VALİ HASAN KARAHAN’DAN BABADAĞ ZİYARETİ

Vali Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Babadağ ilçesine gitti.