AK PARTİ'NİN MİLLETVEKİLİ LİSTESİ

AK Parti’nin YSK’ya vermesi beklenen 8 kişilik muhtemel Denizli Milletvekili adaylarının yer aldığı liste şu şekilde oluştu.

BEHÇET ARIM , TÜFAD ADAYI

Denizli Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Denizli Şubesinin 30 Mayıs’ta yapılacak olan Olağan Genel Kurulda, Behçet Arım adaylığını açıkladı.

TÜRKİYE'NİN FARKLI İLERİNDEN KATILIMCILARLA BAKLAN'DA YARIŞ

Denizli'nin Baklan ilçesinde, tek kurşun trap atışları yapıldı. Baklan Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü'nün düzenlediği yarışmada dereceye giren sporcuların ödüllerini Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever....

“ASLAN MI? ÖZTÜRK MÜ?" SORUSU YANIT BULDU

İyi Parti Denizli Milletvekili Aday Adayı Beyhan Aslan’ın Denizli Milletvekili sıralaması listesinde yer almayacağı, Meral Akşener’in Cumhurbaşkanlığı ekibinde yer alacağı kulislerde konuşuluyor.

HANGİ KURUMA KAÇ DEVLET MEMURU ATANACAK ?

Kamu kurumlarına 15 bin sözleşmeli personel alınacak

PAMUKKALE BELEDİYESİ'NDEN BİR KOLAYLIK DAHA

Pamukkale Belediyesi, tahakkuk-tahsilat ve beyan sureti vermek gibi işlemleri için belediyeye gelerek zaman kaybetmelerini önlemek için, Tapu Kadastro Müdürlüğü’ne vezne kurdu.

PAMUKKALE BELEDİYESİ'NDEN ANLAMLI PROJE

Denizli ilinin Pamukkale ilçesinde kitap okuma kültürünün yaygınlaştırılması hedefi ile çok önemli bir proje başlatıldı.

ŞAHİN TİN 19 MAYIS GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ'NDE GENÇLERLE BİRLİKTE....

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin Gençlik Kolları Teşkilatının düzenlediği 19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü’ne katıldı.

ZEYBEKCİ ''DOSTA GÜVEN DÜŞMANLARA KARDEŞLİĞİMİZİN GÖSTERGESİ İÇİN BURADAYIZ''

Denizli Büyükşehir Belediyesinin iftar sofrası geleneği Akkonak Mahallesi'nde kuruldu. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi'nin katıldığı iftarda binlerce Denizlili aynı sofrada buluştu.

DENİZLİ'DE PLANLI SU KESİNTİSİ YAPILACAKTIR

Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü'nün içme suyu hat bağlantısı nedeniyle 22 Mayıs'ta Selçukbey Mahallesi 739 ve 732 sokaklarda planlı su....