AVRUPA BİRLİĞİ ÜLKELERİ'NİN BÜYÜKELÇİLERİ DENİZLİ'YE GELDİ

Valimiz Hasan Karahan Avrupa Birliği Türkiye Delegasyon Başkanı Christian Berger ve beraberindeki AB ülkelerininin büyükelçilerini makamında kabul etti.

DOLANDIRICILARA DİKKAT

Valilik adına bağış veya yardım kampanyası adı altında para talebinde bulunarak dolandırıcılık teşebbüsleri tespit edilmesine ilişkin Vali Hasan Karahan yazılı açıklama yaptı.

AK PARTİLİ ŞAHİN TİN; "İSTİKAMETİMİZİ MİLLETİMİZ ÇİZDİ"

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, bugün MHP Lideri Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan gelen açıklamalara ilişkin değerlendirmeler yaptı.

MUTLULUĞUN ADRESİ: DOWN KAFE

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve Türkiye'de bir çok şehre örnek olan down sendromlu gençlerin çalıştığı, “Denizli Büyükşehir Belediyesi Down Kafe” Denizlililerin vazgeçilmez adresi....

KALE'DE ŞOK İSTİFA

Spor Toto Bölgesel Amatör Liginde (BAL) Denizli’yi temsil eden Kale Belediyespor Kulüp Başkanı Hasan İncekara, istifa etti.

ŞAHİN TİN, EKONOMİK GELİŞMELERİ DEĞERLENDİRDİ

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, son zamanlarda meydana gelen ekonomik gelişmeler hakkında değerlendirmelerde bulundu.

BAŞKAN FETHİ AKCAN, “EN ZOR İŞİ SİZ YAPIYORSUNUZ"

Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, Temizlik İşleri’nde görevli personel ile bir araya geldi. Başkan Akcan, “Belediyede en zor işi yapan ekibimiz, 34 mahallemizi güzelleştirmek için....

HONAZ YAĞLI GÜREŞLERE HAZIR

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95. Yıldönümü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Honaz’da yapılacak Honaz Geleneksel 43. Yağlı Pehlivan Güreşleri'nin hazırlıkları tamamlandı.

BÖLGESEL AMATÖR LİG 5. HAFTA SONUÇLARI VE PUAN....

Spor Toto Bölgesel Amatör Liginde (BAL) Denizli temsilcilerinin; Kale Belediyespor, Serinhisarspor ve Tavas Birlikspor’un yer aldığı 7. Grup 21 Ekim Pazar günü oynanan maçlarla tamamlandı.

DENİZLİ 1. AMATÖR C GRUBU 3. HAFTA SONUÇLARI....

Denizli 1. Amatör C Grubu 3. Hafta 20-21 Ekim’de oynanan maçlarla tamamlandı.